Контакти

още
rups

Тагове

Следят ме

виж всички
rups
@schizophrenia Мерси, много е сладичко ^^
1267288135706451.jpg rups
tiny
rups
@sandprince може даже да направиш клипче, да се порадваме и ние
rups
@sandprince за котарака
rups
@sandprince Може просто да халюцинираш, прасни го с нещо тежко да провериш дали е истински, за да си сигурен..
rups
@Gothika47 невъзможно, за съжаление
rups
@Gothika47 И в крайна сметка не само че е почти невъзможно да имаме такива услуги, а е по-важно да имаме равноправен достъп до чуждите, което е също толкова
rups
@Gothika47 То това си е твоя работа, просто исках да кажа, че българските услуги са далеч зад чуждестранните... което пък не ме бърка всъщност :D
rups
@Gothika47 Емиии.. не знам за какво ми говориш, twitter е място предимно за четене, не за питане, за тези неща си има форуми :)
rups
@Gothika47 Първо тук има 20 потребителя на кръст,второ, в twitter можеш да си следиш компании, сайтове, които те интересуват,да получаваш някакво интересно инфо
rups
@Gothika47 Е извинявай, да сравняваш edno23 с twitter.. малко смешно :) иначе форуми не използвам, не мога да коментирам
rups
@Gothika47 И какво точно имаш предвид? Защото в момента не мога да се сетя за нищо българско, което да е по-добро от чуждите неща
http://gothika47.edno23.com/view/post:533105
rups
@mudisoft Емиии то и ние като него
rups
И защо за Бога въобще правя нещо
rups
Никъде в IE не намирам един прост Open
Страница: 77 78 79 80 81