rups
Айде кажете някой сладък сериал. Ама само да не е криминален, компютърджийски, sci-fi, да не е като Two and a half man, Joey, King of Queens и такива тъпотии.
rups
Мале, това preparing for first use е по-дълго от самата инсталация. Супер много се моля, че това ще е краят на моите компютърни мъки