rups
Ох, добре бе, забравих xampp-a, добре че се сетих в последната минута!
rups
Това Vaio може да има 100 utility програми, ама няма нито една да си бърнеш имидж..пфу Смотани, смотани Vaio-та
rups
А дали ще мога да буутна от двд като нямам драйвери за двд?
rups
Офф, да не забравя нещо да запазя преди преинсталацията, че ще умра от яд.... favourites, onenote notebooks... друго, друго...не се сещам..
rups
Май май ще преинсталирам уиндоус.. какво да се прави..
rups
Ееееее, какво става бе, защо така почна да ми накъсва стрийма на сериала, досега не съм имала такива проблеми ?!