Domsdey
Малко сайтове/общности от "ония години" са живи вече, а? И то "живи" е малко разтегливо...
nemesys
What do you do for a living? ... I do my best !
_e7
nokia 7.1 или huawei mate 20 lite, камерата не е фактор
bgdn
Айде да става тоз хляб 5 лева, че да отслабнем най-накрая
mitternacht
Гледам Gone Girl (малко спойлери...). Коя бихте си избрали - Rosamund Pike или Emily Ratajkowski?
bgdn
дейба и скапаното лято...
едно23 4ever!
Feb 01 2026, 02:32И реално този сайт е милион пъти по-добър, качествен и стойностен от всички "съвременни" социални мрежи. The good old times.
Feb 11 2026, 20:20