Търсене на постове: #ще

Александър
BlueDragon
Уау още съществува сайта през 2026 г.
its not Eddie
_e7
Какво се промени в животите ви през последните 10 години, което имаше най-голям отзвук? Аз съм си същият келеш, но карам баси яката кола (беше ми нещо като мечт
nemesys
Егати, товато още работело :]
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Минавам само да кажа, че съм още жив!
Боби
Bobdweller
Holy crap, it's been exactly 4 years. За много години, еднодветри-ковци! Какво ново при вас? For the most part, аз мисля, че не съм мръднал кой знае колко! :D
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
И то пак станало за много години.. ей.. как лети времето :(
bekyarov
гледам тук все още никой не е коментирал chatGPT
nemesys
Сега е момента edno23 да глътне всички потребитили който се отказват от twitter.
nemesys
Starlink is now available in Bulgaria! Next one Skynet.
-=*****=-
mitternacht
edno23 ИЗ НОТ ДЕД!
Peter Nikolow
bgdn
По тошово време имаше един лаф: "Не се притеснявай. После ще го отчетем като грешка и нещата приключват".
Peter Nikolow
bgdn
Всеки от нас носи маски, въпросът е кога ще се откажем от тях и ще бъдем себе си?
Peter Nikolow
bgdn
И последните цифри които утре ще ги научите... 2243
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
така.. вече ще правя Farmville IRL... или иначе казано ще автоматизирам оранжерии :D
Peter Nikolow
117031488_2375266019444272_4102889535260830154_n.jpg bgdn
Само @aviatrix и @ReXTaN ще ме разберат...
Страница: 1 2 3 4 5

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата