BlueDragon
Уау още съществува сайта през 2026 г.
_e7
Какво се промени в животите ви през последните 10 години, което имаше най-голям отзвук? Аз съм си същият келеш, но карам баси яката кола (беше ми нещо като мечт
nemesys
Егати, товато още работело :]
antubis
Минавам само да кажа, че съм още жив!
bekyarov
гледам тук все още никой не е коментирал chatGPT
nemesys
Сега е момента edno23 да глътне всички потребитили който се отказват от twitter.
nemesys
Starlink is now available in Bulgaria!
Next one Skynet.
bgdn
По тошово време имаше един лаф:
"Не се притеснявай. После ще го отчетем като грешка и нещата приключват".
bgdn
Всеки от нас носи маски, въпросът е кога ще се откажем от тях и ще бъдем себе си?
bgdn
И последните цифри които утре ще ги научите... 2243
той е вечен
Jun 15 2026, 14:50