bgdn
Мдааа - и ще настане такъ жизнь, просто да паладейш!
engise
Има ли все още хора тук през 2020?
bgdn
Не всяко злато сияе,
не всеки скиталец е враг,
здрав старец не вехне до края,
не жари слана корен як.
bgdn
Надпис в тоалетната: "В случай на бомбардировка - скрийте се зад тази тоалетна чиния. Нея още никой не я е улучил! Чистачката."
bgdn
още Хан Кубрат е установил, че с купчина селски пръчки никой не мое се оправи
bgdn
"Цитат на деня: Предпочитам законни имигранти от Африка пред нелегалните българи" аве нали нeaше разизън у ейропата?
https://www.dnevnik.bg/citat_na_deniia/2019/11/02/3985979_citat_na_de..._ot/
bekyarov
Стопля ми се душата, като проверя и това място все още съществува.
aviatrix
какво предпочитате: механична или мембранна клавиатура?
bgdn
Ако всички отидем там където ни пращат, то Пловдив ще се пренасели...
bgdn
И Бог не може да изпълни онова, което ще ви обещаят политиците...
bgdn
- А какво ще каже историята?
- Историята, както винаги, ще излъже
(диалог из пиесата "Ученик на дявола" на големия английски драматург Бърнърд Шоу)
bgdn
Развлечение – тъй като хората не можели да премахнат смъртта, нищетата, невежеството, те решили изобщо да не мислят за тях, за да се чувстват щастливи.
„Мисли“,