Търсене на постове: #М-тел

WizardBGR
Изтегли книга с фантастика сега, плати с месечната си сметка от М-Тел!
https://www.mtel.bg/ebook/store/index.php?action=details&bid=453
Виктор
human
М-тел: - "Животът не се измерва с броя изговорени минути, а с месечните сметки, които спират дъха ти!"
Георги Динков
gogata2427
М-тел: - "Животът не се измерва с броя изговорени минути, а с месечните сметки, които спират дъха ти!"
Анелия
Anellya
Вива ком са сладури!!! Ще ни подарят още един телефон. А гадовете от М-тел знаят само да искат.
Георги Цветанов
t0m3kk
Тея в ebay са ебати приматите... Цената на там е малко повече отколкото да си го купиш свободен в България... Само 'щот' е отключен...
Георги Цветанов
t0m3kk
Нов договор в живота ми... С тоя път... Само да не се пробват да ме товарят с парите, че ще се караме :)
Георги Цветанов
t0m3kk
Явно М-тел няма да пуснат SGSII... Ташак ра'ота...
Peter Nikolow
bgdn
Press: "М-Тел обяви партньорството си с ICQ"; абе тези мърдат ли още?
Стефан Митев
Rx-Ende
Промени по Android Market сайта, плюс, че скоро ще можем да купуваме и ние paid apps :)
Анелия
Anellya
Как да не обичаш М-тел!?!?!?! При лимит от 50 лв. сметка 342 лв.
В. Сотиров
sown
М-тел горете в АДАААААААААААААА!!! Мръсни, долни копеленца!
В. Сотиров
sown
101 лв. дължа на М-тел!!! Сигурен съм, че всички като изпукат от тая фирма ще се пържат в АДА. Пожелавам им го от сърце :)
Анелия
Anellya
М-тел са живи!!!
Анелия
Anellya
хора, дайте да си говорим за нещо. което ми напомня, че си блокирах картата на телефона, а не си знам пук кода и май ще плачкам.
Георги Цветанов
t0m3kk
Нещо "много лошо" око метнах на HTC Desire HD... Но така кат' гледам го няма във Виваком, а ми трябва да е от там, за да направим врътката...
Страница: 1 2 3 4 5

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата