ameli
Написах в гоогле мразя България.. ииии я виж ти имало цял сайт ахахха ..мъчно ми е..
http://www.mrazia.com/131/Bulgariia.html
Pernik
Кладница отново ще е домакин на Регионалният събор Витошки напеви
http://novini.pernik.biz/12595.html
ladyjoana
а така... грешка в матурата на 10 въпрос.. бравооо академици!
pacopetkov
„Не може нации, които се напиват с бира, да дават акъл на нации, които изтрезняват с бира!“
Millita
Обожавам времето да е такова - топло, мрачно, леееко валящо и да мирише на лято.. направо мога да се разрева от щастие. ^^