Anellya
Ако всяка втора дума, когато седна пред компютъра не беше "опа, пак му направих нещо", щяхме да сме в прекрасни отношения.
Anellya
много харесвам мъже, които могат да танцуват, но май не съм виждала танцуващ компютърджия...
Anellya
безсънни, безсънни, безсънни нощи... няма ли край?!?!
kypidoncheto
всички се мислите за ралични и в опита си да сте ралични ставате еднакви :с
kypidoncheto
вече не съм болна от любов, мон
звучи доста интересно. ако ти трябва помощ кажи.
Apr 12 2011, 11:31нафрасках там нещо колко да не е без хич, защото естествено всичко правя в последния момент :Д
Apr 12 2011, 12:34това ми е до болка познато! после кажи как е минало и дали е било правилно.
Apr 12 2011, 12:38