Търсене на постове: #НАП

Съни
FromTheInside
трябва да направя въпросник за дискриминацията, но нещо не ми се отдава :(
Анелия
Anellya
Ако всяка втора дума, когато седна пред компютъра не беше "опа, пак му направих нещо", щяхме да сме в прекрасни отношения.
Анелия
Anellya
много харесвам мъже, които могат да танцуват, но май не съм виждала танцуващ компютърджия...
Анелия
Anellya
безсънни, безсънни, безсънни нощи... няма ли край?!?!
kypidoncheto
всички се мислите за ралични и в опита си да сте ралични ставате еднакви :с
kypidoncheto
вече не съм болна от любов, мон
Мила Цветкова
Milady
Много ми е тежко. Отказвам McDonald's поне за месец :P
2f111b07dc.jpg LiliyaDianova
ходих да видя buddy bears и се изкуших да не си взема 3-4 за вкъщи, но все пак послушах съвестта си :D въпреки че имаше някои невероятни мечковци ^^
Александър
tutankhamon661
Да напишеш Нещо за Нищо « Виртуалът на Nyeemaa http://bit.ly/gZsz0X (via @svejo)
Боян
specter
Скуката в университета е убийствена... а функцийте на две променливи са направо песен :D
Мила Цветкова
Draenei_by_linessa.jpg Milady
Female Draenei :) Coool
Петьо Бойновски
Zo0omeR
Днес напазарува доста и мисли че е време за почивка :)
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
пие ми се мляко с нес :( @Method-X
Нико Митов
Ethernet
Мързи ме да напиша поредната тъпа система за новини. :D
Еми Окснитси
d_1272727508_Q-day.jpg dandelion
Денят на кралицата наближава. Направо нямам търпение имайки предвид групата от хора с които ще празнувам тази година :)
Страница: 293 294 295 296 297

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата