bekyarov
@Method-X е да ама моят е complete mess
mariyain
Много производители на кафе вече произвеждат кафе капсули машини. Нека да видим основните видове напитки с кафе сред богатото разнообразие.
http://xn--80aaonahqk2d1b.blogspot.com/2011/04/kafe-kapsuli-mashini-i...html
t0m3kk
толкова съм изпростял, че даже не знам к'фа простотия да напиша... е просто мога да пратя по 1 безплатна усмивка по радиото на всички и т'фа е ;]
lovely-smile
Всеки може да ме разсмее,но не и да ме направи щастлива.
BurnX
"Кралската кобра рядко напада човек ,но едно ухапване съдържа толкова отрова ,да повали слон. Изглежда не справедливо ,че животно което може буквално да се изп
http://www.jivotni.info/2011/03/blog-post_05.html
kypidoncheto
ама пък да ви кажа Добро Утро, защото гмоно ми липсвате :о
gogata2427
Познах парфюма , който искаммм <3 <3 Paco Rabanne 1 Million <3
t0m3kk
Нещо "много лошо" око метнах на HTC Desire HD... Но така кат' гледам го няма във Виваком, а ми трябва да е от там, за да направим врътката...
Гледам че имаш GTA IV, каква ти е системата? Смисъл CPU, VGA, RAM.
Apr 05 2011, 12:19Pentium Dual Core 2.80 Ghz, RAM 4GB, NVIDIA Ge Force 9800GT
Apr 05 2011, 12:32Дуу, а на мен дали ще ми тръгне като се има в предвид че съм със лаптоп? Intel core i3-330m 2,13 gh'z, 4 gb ram, Ati mobillity radeon 5450 1 gb
Apr 05 2011, 15:23предполагам, играта е направена така че да върви почти навсякъде, един приятел с 512 рам я подкара ама малко мясаше на minecraft :Д :Д
Apr 05 2011, 15:28
Apr 05 2011, 20:14