fouksf
А фейсбук защо е решил да ми напомня, че нямам подарък седмица по-рано ?
Anellya
Имам напредък в образованието си. Вече измислих първото изречение! Определено всяко начало е трудно.
Chocolate
Тъкмо ми скимна да си направя някой весел чалендж и се депресирах >.< Карай там, да върви.
coolpuppy
Днес паролата ми за fb беше разбита! How and why?
sown
Дюнер и банички не искам да виждам в близката една година (puke)
t0m3kk
И как да седиш в склада, за да наблюдаваш да няма кражби кат' 2 от касиерките постоянно ти се дупят пред погледа..?! Нарочно го правят де'а...!
Sinbg
Слънчевите лъчи нежно потропват по прозорците на дома ти и напомнят, че хубавото време вече е факт. Предлагаме ти няколко полезни съвета как да пренесеш пролетт
http://sin.bg/premeni-doma-si-v-ton-s-proletta
gogata2427
охх , днес си направихме чудна разходка : ))
sown
След 3 часа мързел, най-сетне си направих кафенце! :-)
Баси якото!
Вие жените имате доста тънкости в тази сфера 
Mar 30 2011, 14:07тъпа работа...жени станаха много "фалшиви" напоследък
Mar 30 2011, 14:14напротииив това предотвратява фалшификации
Mar 30 2011, 14:40когато го видях във Фишки си го пуснах няколко пъти
Mar 30 2011, 14:59лайк
Mar 30 2011, 17:07