yuliyan
Написах си "бизнес плана" на английски. Сега, да се надяваме, че Хр. Стоичков ще го проверява за да съм сигурен, че ще ме разбере за какъв "люн" точно говоря...
mudisoft
някой сеща ли се кой беше оня сайт дето може да си покажеш стила на обличане през него и да си тагнеш различните дрехи и аксесоари да си проличи къв си гъзар?
CECOOO
За хората от София и случайно видят хъскито на RORO - телефон за връзка 0879 387 597; казва се Нейтън, има зелен нашийник, 2 сини очи едното наполовина кафяво
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150119066072144&se...ents
Докато нямаше кво да правя го съзрях (puke)
Mar 18 2011, 14:33Това е истинска любов.. обичат всичко в другия човек.. всичко
Mar 29 2011, 02:38