Търсене на постове: #СЕМ

fransk Cognac
viktorkoichew
напишете "яйца на очи" в гуугъл, Хит ентър, и отворете първия резултат ;D
fransk Cognac
viktorkoichew
@mudisoft кефи ли те новото едно23, 5 осем?
доц. д-р Любима Йорданова
snimka0001.jpg Jordanova
Снимки на Стената във ФБ - Януарски мирен протест 1997 ; семейство.
http://www.facebook.com/album.php?id=1079564297&aid=95050
LiliyaDianova
на билярд и мен не ме бива особено все още, но на кънки... историята е съвсем различна ^.^ на Ариана предполагам ще ходиш?:) @Anellya
Цветан Величков
CECOOO
Работа .. принципно е кофти, защото е петък вечер.. но работа значи GAMING TIME
Петьо Пенев
_PKP_
Нещо много семпло естанал edno23
Цветан Величков
CECOOO
@Lam40 вие сега почвате сесия.. други сега почваме семестъра :D
Радослав
Soul4o
от 3 дена не мога да си променя един номер в семейство и приятели. Големи лайнари са станали тея мтел
kypidoncheto
всъшност, съвсем възможно е да имам Биполярно разстройство :<
Цветан Величков
CECOOO
@Millita МНОО ЯКО ! хеахеАХЕХАхеа по цял ден нищо не правя ама съм толкова хепи.. и ся почва семестъра ..пфф бе усмихвай се и се радвай на губенето на време
LiliyaDianova
мисля, че й имам снимка... или може би няколко :)) но е съвсем друго, когато е пред теб. беше от онзи тип хора, които изглеждат по-добре на живо @mitternacht
Our
Ourz
@miro91 Мне, не е. И там имах шестица. До сега, вече три семестъра петиците ми са само по един и същи предмет ... справка линка по-долу :)
http://blog.idev-bg.com/1039
Our
Ourz
Имам 100 чернови в блога и 3 сайта до средата ... + един админ панел чакащ да се донаправи. И кво правя ? :) Седя и ям семки ...
Симона
simsy
Чета по счетоводство за утрешната си лекция от 8 (словом: осем) сутринта и умирам от скука…
Страница: 47 48 49 50 51

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата