viktorkoichew
напишете "яйца на очи" в гуугъл, Хит ентър, и отворете първия резултат ;D
Jordanova
Снимки на Стената във ФБ - Януарски мирен протест 1997 ; семейство.
http://www.facebook.com/album.php?id=1079564297&aid=95050
CECOOO
Работа .. принципно е кофти, защото е петък вечер.. но работа значи GAMING TIME
_PKP_
Нещо много семпло естанал edno23
Soul4o
от 3 дена не мога да си променя един номер в семейство и приятели. Големи лайнари са станали тея мтел
kypidoncheto
всъшност, съвсем възможно е да имам Биполярно разстройство :<
simsy
Чета по счетоводство за утрешната си лекция от 8 (словом: осем) сутринта и умирам от скука…
Мдааа, много сме се смяли на това едно време.
Feb 06 2011, 23:51миналата година съвсем самостоятелно я родих тая идея ама с леки вариации
Feb 07 2011, 01:42Ах.. отворих го в офиса.... Хахахах ужас
Feb 08 2011, 11:48