plastichen
Сготвих страшна рибка, имам и 6 бирички, хапвам и смятам да отметна няколко задачки. Не искам да бачкам в неделя, но днес ще свърша това-онова.
aftercollabz
Отивам до магазина за разни салами, ракии, бири и други неща...Довечера ще се правя на мармалад...
iliancheto
Едвам живуркам ... Или много ми се доспа, или се обезбирих...
Dr1nata
7-8 големи водки,ъмнайси бири и няколко дъвки и съм свеж като маруля?!Срамота!
Po3u
Един колега от едно много яко PC списание имаше рожден ден, та си пийнах с кеф една биричка. Сега ще се отдам на новия LOST и ще си легна рано =)
stefcho
аре - втора среща от плейоф сериите - далас срещу ню орлиънс. отварям бирите