belushka20
Въпрос на деня : Какво очаквате от утрешният ден?
engise
Мама им да еба на тия нещастици... Сега като стане зимата -20 градуса нека видим какво ще стане с 50-60% от заведенията...
http://btvnews.bg/video/tazi-sutrin/da-se-razreshi-li-pusheneto-v-zav...html
Chocolate
хора, на вас tumblr зарежда ли ви?
bekyarov
на бас че никой от вас не е психически готов за това ...
http://ask.fm/okok988888/answer/11006670936
alish
Абе... аз си влизам всеки ден тук. Туку що остановявам обаче, че постовете ми от последната година се побират в 2 или 3 страници. Дъ фък.
MvPvg
Кой, според вас, е най-добрият български сайт за ревюта на книги и интервюта на автори?