yacobaco
Това да имаш профилактика на тока и да си цял ден у вас, защото вали, било гадна работа!
yuliyan
Случайно при вас да има проблеми с търсачката в deviantArt?
alish
"питаха за теб тази вечер!" "кой?" "василчо и лучия." "кои са василчо и лучия?" "психопата и червенокоска, от йогата" "така кажи де..."
pisio
Приятели стискайте палци да съм свършил днешната работа успешно. А враговете - правете к'от искате, да не ви правя както искам на вас.
shimamoto
- Ало, енергото ли е? - Не, тук е водоснабдяването. - Нищо. И на вас да ви еба майката
coolpuppy
- Ало, енергото ли е? - Не, тук е водоснабдяването. - Нищо. И на вас да ви еба майката!!