Търсене на постове: #вас

BE PREPARED!
coolpuppy
Незнам за вас ама аз мисля да ям :D
Марина
mjoy
@n3mo @ZzZaPyr @tedo92 @aviatrix - 1 месец след това да говори за вас (примерно), че сте идиот, боклук и други обиди, какво ще направите? нищо?
Явор
yacobaco
Това да имаш профилактика на тока и да си цял ден у вас, защото вали, било гадна работа!
Юлиян
yuliyan
Случайно при вас да има проблеми с търсачката в deviantArt?
Denis Zhekov
Snooby
@mkBooOO аз затова съм изненадан, че при вас не вали :D
Ally
alish
"питаха за теб тази вечер!" "кой?" "василчо и лучия." "кои са василчо и лучия?" "психопата и червенокоска, от йогата" "така кажи де..."
Съни
FromTheInside
@Psychopath за любов между две жени не разбирам...иначе на вас реномето ви отдавна почна да запада :)
____♂
spaceman90
Ако не се сетя за вас до утре,да стискате палци,показалци и квото ви е останало :D !
Силия Димитрова
silia
@LiliyaDianova ем представи си че си на 15 и се явяваш с някъв непознат 23 годишен у вас, който едва ли не се сблъсква с баща ти, който не знае дори...
rups
@t0m3kk Не, обувките за нас, тези рогца за вас, за всекиго по нещо :P
Преслав Панайотов
pisio
Приятели стискайте палци да съм свършил днешната работа успешно. А враговете - правете к'от искате, да не ви правя както искам на вас.
LiliyaDianova
хохо, онзи, който караше.. пардон, летеше толкова бързо :D имаше и една руса дългокоса мацка с вас, нали :) @Soul4o
Peter Nikolow
1284036358765908.jpg bgdn
За вас Икона (iPhone4), за мен щайга... http://twitpic.com/2mp2x9
shimamoto
- Ало, енергото ли е? - Не, тук е водоснабдяването. - Нищо. И на вас да ви еба майката
BE PREPARED!
coolpuppy
- Ало, енергото ли е? - Не, тук е водоснабдяването. - Нищо. И на вас да ви еба майката!!
Страница: 41 42 43 44 45

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата