Търсене на постове: #вас

Георги Цветанов
t0m3kk
@sown при вас тея нагляри от bgm8 не са ли спамили ?
semprom
@Rx-Ende мани го тоз БТК ще ти пусна жица от нас до вас и готов xD :D
пепи джелебова
1270757911401270.png patriciq
Блога НА ПЕПИ ДЖЕЛЕБОВА :: Сашка Васева остана на улицата http://bit.ly/a3cwJp (via @svejo)
http://bit.ly/a3cwJp
шУс!
1270653827377730.jpg notexist
Изискванията ни към гост авторите, т.е. вас, са същите като от конкурса...
http://arogantni.com/arenata-na-arogantni
1270652752546517.jpg arogantni
Ако имате дар слово и нещо около вас ви дразни, кефи или просто ви е направило впечатление, можете да изразите мнение във формата на статия и да я изпратите
http://arogantni.com/tribuna-za-izyava
Veroyatno
1270643312553835.png veroyatno
Роман Василев с орден от президента http://bit.ly/9JIQt8 (via @svejo)
http://bit.ly/9JIQt8
slackbg
Официалната страница е паднала. Повече инфо в блога, разбира се. Ще намерите и полезна препратка, която проверява дали даден сайт работи или проблема е във вас.
LiliyaDianova
Известна актриса говори с непознат: -Но стига сме говорили все за мен. Нека да поговорим за вас! Кажете ми, хареса ли ви моят нов филм??
jmel4e
Везни - Желаете усамотение... Днес ще бъдете по-тихи и смирени от обичайното и за Вас ще бъде истинско мъчение да бъдете сред забързани хора. Подчинете се н...
http://goodnews.bg/index/page/horoscope/id/6/day/2/650774447
Юлиян
yuliyan
@randex, @Yalamov, @sandprince - ненормалници :D Аз обаче съм зад randex. Колко от вас биха си извадили телефона докато са на кафе за да си играят или браузват?
Стефан Митев
Rx-Ende
@Gothika47 Кефи ме тапета у вас! :D Само дето микрофона ти записва малко кофти. Успех с виблогинга дюд :)
Семра Салиева
Semra
@LiliyaDianova не напротив ... според мен сте много хармонични и всеки нормален човек би искал да е с вас ... ма на мен нещо ми е дефекно признавам си
любака
lyubaca
такааа... "не знам" се пише разделено! това е ясно ! а "неграмотен" се пише слято ! - камъка е хвърлен по Вас !
Стефан Митев
Rx-Ende
@tenderlilac Аз знам, че си мислите, че нищо не знам за вас. :D
Георги Цветанов
t0m3kk
Малко си поиграх да си направя няколко рингтона, но все пак не съм гадно копеле и ще ги споделя и с вас :) Заповядайте -> http://t0m3kk.1gb.bg/index.php
Страница: 50 51 52 53 54

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата