harryniki
Ало? Турбо банк ли е? Извинете колко служителя работят при вас?
yordanoff
Хелоуин, та хелоуин. Айде сега да видим колко от вас ще честитят деня на народните будители.
hurmaqny
И на вас да кажа... имам си тиква! ^^^^
HostSean
Нашия сайт вече има PR5, което според нас е доста добре. Да ни е честит, новия ъпдейт. При вас как е?