sKru4
Бихте ли ми направили една мъничка услуга? Тъй-тъй голяма част от вас предпочита английски пред български, поне го научете.
NDSV
Николай Василев: довечера гостувам в студиото на Панорама.
petersvp
Не знам за вас, но аз съм без коментар....
joronedelchev
Най-сетне държа в ръце новия FHM. На мен лично не ми е особено интересен, защото съм го писал и редактирал и го знам наизуст. Но на вас ще ви хареса.
eyankulov
за пореден път хванах бацил от нета. Ах техната мама мръсн@. Се по мен ходите. Човек неможе да си върши работата заради вас. Нещасни копеленц@
Snooby
"Докато другите се занимават с разни несъществени на пръв поглед неща, вас ви глождят сериозни въпроси. Май прекалено емоционално приемате всичко."
bgdn
Надпис на кафе машина "БСП вреди сериозно на вас и на другите около вас"
notexist
изтрещях отново :# според вас кофеина ли ми влияе или просто бръмбарите в главата ми са се спарили от жегата?
Forsi
Я ми кажете ,според вас къде е грешката. Според мен: Условието не е подвластно на промяна от тялото на цикъла => получава се зацикляне. Прав ли съм?