Търсене на постове: #вас

Георги
FeelTheFear
@webgravity Има има, много спам :-) Как е има ли работа при вас... Нали щяхте да пускате нова версия на сайта
Аспарух К.
acnapyx
При вас няма криза?! Ей сега идваме!!!
Snoopy
1239812871384484.jpg blacksnoopy
Обратен Ефект, Конкурент и Васко Кръпката почитат Георги Минчев на "Цвете за Гошо"
http://svejo.net/home/link_summary/219505-Obraten-Efekt-Kon...v-na
Георги
FeelTheFear
@ZzZaPyr От Twitter да изкараваш пари :D Най много да си навлечеш всичкия спам у вас и да го сънуваш :D
Радослав
1239738180884031.png Soul4o
важен въпрос. Някой от вас би ли ползвал такова нещо. Логваш се в даден сайт и ти извежда мейловете от всичките ти пощи, стига да имат активиран POP
Георги Костадинов
Forsi
ИзлезНаПърваСтраница_Сега();
Леприкон
ZzZaPyr
Къде според вас попада Уеб дизайна? "Изобразителни и визуални изкуства" или "Информатика и информационни технологии" ?
rr
miStalE
@NjoYko оооо суперррр бравооо на вассс :):):):)
Йоана Николова
ladyjoana
Ученик закъснява за час. Учителят с ирония: Извинете, че влязох преди вас! Ученикът: Е, нищо, да не се повтаря.
The Bot
bot23
[bgblogs] Нов код за Referring Links? - търся съвет (via SEO блог на Васил Тошков) http://tinyurl.com/cj35ka
Любомир Петров
lpetrov
@MARFI, @h4ckY някой от вас да минава покрай центъра ? :)
Любомир Петров
lpetrov
@FeelTheFear ..програмиране, интеграция на методи за разплащане или други сложни неща..тогава клиента е доволен (което носи +-ове за вас :))
Любомир Петров
lpetrov
@FeelTheFear ами ще става по 2 начина, първия: ако някой дойде при вас и иска да му направите електронен магазин, можете да го направите чрез Bizz :)
Георги
FeelTheFear
@lpetrov Дизайнерите бачкат за вас в офиса или са freelancers
Георги
FeelTheFear
@lpetrov Мхм :) само едно не разбрах, как дизайнерите бачкат, те си работят за вас или има там някаква системка и всеки "магазинер" си избира дизайнер от там
Страница: 85 86 87 88 89

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата