@Angelo да ама под нея има дупе, а дупето е по-голямо от опашката, значи е преобладаващо в картинката, затова като цяло се изобразеното се определя като дупе
@Millita не, не... аз не мога да го направя, може да го направя в шеговития смисъл, в който едва ще те докосна с крак по дупето, но все пак жени не удрям