FeelTheFear
Астига е има функция скайп в едно23 :-)
podmatrix
Не знам но имам някакво бегло, чувство че едно23 позамря.
Sham
@Method-X много добра. И аз си поръчах, преди време, вижда се на снимката ми тук в едно23
alish
едно23 ми клъцна окото... отново!
alish
мръъъъън. едно23 ми клъцна окото!