Търсене на постове: #кога

Грозното Патенце
Ducky
Чувствам се емоционално натоварена от проблемите на другите, аз нямам против да слушам ама понякога нещата излизат извън граници и не ме оставят да спя.
Fluxy
le me.jpg belushka20
Тъй ще бъда утре :) (роклята е тъмно синя :D )
Еми Окснитси
dandelion
Не мога да карам Рамадан! Умирам от жажда! Как го правят хората това по месец всяка година.. А сега в офиса всички го спазват, та трябва от уважение и аз.
Alex Moran ™
eMkyyy
Бившата ми днеска дошла в нашия квартал и спряла пред CC-то да го огледа.Майка ми я видяла през прозореца и сега ми каза :D .
-=*****=-
TjZrtch.jpg mitternacht
Понякога е просто невъзможно да гледаш някого в очите.
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Всеки път когато с @Gothika47 се виждаме имаме поне една снимка заедно. Така е като се виждаме по веднъж в годината. Поне да не се забравим :)
Fluxy
belushka20
Всичко живо е пощуряло по тоя гей парад днеска..
Георги Цветанов
t0m3kk
Да хвана да си направя и аз парад... че съм хетеросексуален :D Не бе, не ми пречат ама да се разхождат голи по градовете според мен не е правилно...
Белкин
ReXTaN
Спестих си около 100 лева с развиване на три видички на мишката ^^
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
eddy
Малеееее, много отвратителни хора има, защо такаааааа?
Цончев
tsonchev
когато си отчаян и се чустваш нищожен си спомни, че си бил най- якия сперматозид!!!
-=*****=-
mitternacht
Батко ви е магистър. Защита на магистърска теза - с отличен. Семестрилен успех - отличен ~5.80. Среден успех би трябвало да е около отличен 5.90.
cat like thief
schizophrenia
някой кефи ли се все още на blink 182 ;?
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
image.jpg eddy
понякога и това ми се случва :д др нещо си е ниската обувка :(
-=*****=-
mitternacht
Страшен трилър е... когато погнеш да пречукаш огромна като крокодил стоножка.... и я изпуснеш.
Страница: 20 21 22 23 24

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата