Ducky
Чувствам се емоционално натоварена от проблемите на другите, аз нямам против да слушам ама понякога нещата излизат извън граници и не ме оставят да спя.
dandelion
Не мога да карам Рамадан! Умирам от жажда! Как го правят хората това по месец всяка година.. А сега в офиса всички го спазват, та трябва от уважение и аз.
mitternacht
Понякога е просто невъзможно да гледаш някого в очите.
belushka20
Всичко живо е пощуряло по тоя гей парад днеска..
ReXTaN
Спестих си около 100 лева с развиване на три видички на мишката ^^
eddy
Малеееее, много отвратителни хора има, защо такаааааа?
tsonchev
когато си отчаян и се чустваш нищожен си спомни, че си бил най- якия сперматозид!!!
mitternacht
Батко ви е магистър. Защита на магистърска теза - с отличен. Семестрилен успех - отличен ~5.80. Среден успех би трябвало да е около отличен 5.90.
schizophrenia
някой кефи ли се все още на blink 182 ;?
mitternacht
Страшен трилър е... когато погнеш да пречукаш огромна като крокодил стоножка.... и я изпуснеш.