blacksnoopy
Втори ден без фафли, пастички, шоколад и т.н. ХАШТАГ ГЕРОЙ
dilana
Хайде и аз да сложа тази, която чета в момента - Херман Хесе — Степния вълк.
tedo92
Казаха ми, че приличам на Мишо Шамара...
mitternacht
Винаги, когато чуя изпълнение на влюбен в българската музика изпълнител от някоя чужда страна направо настръхвам! Винаги изпълненията са пълни с толкова страст!
dandelion
Кое е последното хубаво нещо което ви се случи и кога?
dilana
Inet доставчика ми е прекрасен.. Половината сайтове само през Tor се отварят, а и ако сменя DNS-а губя всякаква връзка със света...
Rx-Ende
Никога няма да разбера хората, които задават въпроси преди да гугълнат.
coolpuppy
53 минути разговор с баща ми! Личен рекорд! Става все по-добре..
Чета го тоя пост и най-сладко си хапвам KitKat.
Jan 28 2015, 20:14пък аз тия дни ще правя панакота ;д
Jan 28 2015, 20:19@notexist Тая панакота навсякъде я споменаваш, па не знам какво е
Jan 28 2015, 21:19повечето сладки неща от магазина са боклуци, но шоколада (не всичкия) е нещо хубаво
Jan 28 2015, 21:21Скоро ще я направя! И ще ти пратя снимка с рецепта @blacksnoopy, пък като ми дойдеш на гости ще я опиташ
Jan 28 2015, 21:49