_e7
Какво се промени в животите ви през последните 10 години, което имаше най-голям отзвук? Аз съм си същият келеш, но карам баси яката кола (беше ми нещо като мечт
bgdn
В Булгаристан се оказва, че дори талоните да са ти в касата, а колата паркирана в хола, отново може да бъде открадната..
aviatrix
през изминалата седмица попаднах на кока кола с праскова и с канела. това с прасковата няма да го повторя....
bgdn
Караш си лежерно по Драган Цанков и пак хубаво, че имаш катапулт!
Rx-Ende
Depressing short stories "Последното нещо, което видя бе лепенката Дете в колата на задното стъкло"
bgdn
"Всичко хубаво започва с К - Карнавали, Купони, Казанлък". Допълвам Курви, Кола, Кока.
https://www.facebook.com/vsichko.hubavo.k/
mitternacht
по-сладък от шоколад (music)
Ти се ебаваш ама моя снимка е на корица на книга
May 08 2026, 12:25pics or it didn't happen
May 08 2026, 16:51Не ми плащат за royalties, нито за реклама.
May 09 2026, 21:25Once Келеш, always Келеш
May 20 2026, 22:08Гроздето е кисело, а? Никога няма да те приемем в гилдията.
преди 9 часа