totomir
Проф. Николай Овчаров: Перперикон трябва да получи средства за 2010 г. | Информационна агенция КРОСС
http://www.cross-bg.net/balgariya/88-novini-i-sabitiya/1094414-prof-n...10-g
aviatrix
на път съм за пръв път през живота си да изхвърля шоколад !
alish
@n3mo O.o ще се задушиш от нишесте! аз пък си намерих шоколад в чантата... малко късно, но.. шоколад!
yordanoff
Плодови бисквити, плодов шоколад, плодови торти, ааааааггггр! Гадост! Сега какво да ям като имам само бисквити с нещо червено, желеподобно отгоре...
Miraculous
Вчера какъв вкус докарах на водката с кола, наистина безценно. :Д Лошото беше, че прекалих с наргилето и ми се врътна главата. ;xx