Bobdweller
Packaging VS Reality. 10лв. на вятъра... 10/10 would purchase again.
eddy
и най-лошото - хората си плащат за толкова грозно скалъпени 'колажи', а пък и им харесва...
_e7
не разбирам защо някакви атеншън коври, които никога не са ритали футболна топка в живота си спамят навсякъде със световното
notexist
Ако продължавам в същия дух ще стигна желаното тегло съвсем скоро. А ако спра газираното ще е още по скоро!
dandelion
Да снимаш нощното небе си е challenge в който аз се провалих. Исках да изглежда професионално ама някак си... нещо не се получи и не знам защо
mitternacht
Печелили ли сте нещо от тото, лотария ор съмтин?
честито второ сефте
Jun 30 2014, 22:17Ей суперхостинг!
Jun 30 2014, 23:01