dandelion
Чия вина е според вас? Черната кола или сивата.
Ducky
Толкова мразя мисленето на Кант, а в школата по философия учим точно за него сега. Побъркан материалист!...
_e7
Какво е най-важното нещо, което сте научили в живота си?
Ducky
А пък днес бях в кафе, където бяха сложили одяла отвън, за да може клиентите да се увиват в студа. Беше всъщност много приятно. (:
beeraholixbg
Биренка на седмицата (седмица 40) - Кафе с мляко или бира със шоколад?
beeraholixbg
Биренка на седмицата (седмица 40) - Кафе с мляко или бира със шоколад?
Ethernet
Лигавих се малко с колата, пусти песове не ме оставиха на мира ...
pacopetkov
Кажи му, че ако се държи добре с Катето колата е подарък, ако не, знаеш… една глава по-къс и у джаза.
eMkyyy
Аааа десния ксенон е изгорял аааааааааааа :@ :@ :@ .
Ducky
Честит интернационален ден на шоколада! (:
какво е станало?
Dec 08 2013, 15:00Черната кола караше с превишена скорост иззад един хълм, за да не ни тресне се насви вляво, удари ни странично и после каза, че ние сме сменили лента без да ги.
Dec 08 2013, 16:34..видим. И беше една руса рускиня и полицая каза: не ми плащат да взимам решения, а да спазвам правилата. Ако е страничен удар този който е ударен отстрани е...
Dec 08 2013, 16:35.. виновен. Не им пукаше какъв й е спирачния път и как стъпалото на колата ни беше на 30 метра пред колата от силата на удара. Абе..карай, застраховката плаща
Dec 08 2013, 16:36също е важно, че няма пострадали!
Dec 08 2013, 17:21