Лягам да спя, а в главата ми: "Имам да правя още 2 марки. Дали колажите са хубави. Фък, трябва да си завърша балерината. Кога ми бяха датите на изпитите?"
Получих за служебна кола Тойота Секоя и сега колегите по цял ден ме бъзикат и говорят за това. Ако някой ми даде идея как трябва да реагирам that will be great.
Мазало да има
May 13 2013, 11:29и все още на места съм така, понеже очевидно, мастилото не се маха лесно
May 13 2013, 11:35йъп. Всъщност най-лесно се маха с препарат за пране доколкото съм забелязала
на прах. Търкай с него, трябва да падне 
May 13 2013, 11:44Ха! Взе че стана! ^^ Мерси!
May 13 2013, 19:24