aviatrix
Кой е на-странният сън който сте имали ? о.О
belushka20
Купихме си шоколадови дядо коледовци които приличаха на пенис.. осъзнахме че са с играчка и не каква да е - а светещ ключодържател, банан.
notexist
Заредена с кола, целувки и фигаро, супер яките сандвичи се пекат, няколко сезона на сериала.. ииии тези няколко дни, в които съм сама, няма да са толкова тежки!
SaTaSi
Wtf, crazy girl ... Излезнах до автомата на другия блок, да си взма кафе и се оказа,че не работи и заради наблизо спрялата кола, реших, че ще отида до ....
notexist
Не съм вярвала, че някога ще го кажа, но София ми става любима дестинация. Скоро пак!
notexist
Панирани дробчета, пържени картофи и студена кола. И всички проблеми се изпаряват във въздуха... Създавам си утопия при всяка вечеря <3
belushka20
Въпрос на деня : Кое е най-рандъм мястото на което сте правили секс?
engise
Мама им да еба на тия нещастици... Сега като стане зимата -20 градуса нека видим какво ще стане с 50-60% от заведенията...
http://btvnews.bg/video/tazi-sutrin/da-se-razreshi-li-pusheneto-v-zav...html
joronedelchev
Тази вечер преформулирам Мария-Антоанета - като няма шоколад, има марципан, а вместо чай - ройбос.
Бяхме на планина със семейството, цялото... Баби, чичовци... Откраднаха ни колата от хотела и всички тръгнахме да я търсим. Странното беше, че Годжи беше с нас.
Dec 04 2012, 17:19Много са!Иначе за краткост ще е този:Как някаква гад ме вкамени с голяма дървена готварска лъжица в собствената ми кухня след известно надлъгване разбира се
Dec 04 2012, 18:11@hurmaqny определено тези,които се сбъдват . После имам странно дежа-вю,когато помня точно кога е било .
Dec 06 2012, 10:53Стоях на една площадка с брат ми и и си говорехме когато погледнах към небето, облаците се движеха мн бързо покрай луната и тя изведнъж за секунди падна..
Dec 06 2012, 16:41и земята се натрощи и разни такива неща но за много кратко време като за секунда.. и виждах брат си на една каменна плоча умрял и всички бяха умрели по света.
Dec 06 2012, 16:42