joronedelchev
Напоследък все по-често слушам Хоризонт, в колата. Много добри новини и музикална селекция.
aviatrix
искам да разглобя и сглобя нещо, идеи ?
podmatrix
Колите и ключодържателят от промоцията на Кока-Кола са на лице, но 3те чаши НЕ :X
alien_firefox
Търся един клип. Сниман е някъде в емирствата. Имаше някви БМВ-та дето правеха дрифтове и караха на две гуми. Жените и певицата бяха със забратки.
BUSTTER
Пфф... 120 лева отидоха за плеър за колата :S
И има покритие навсякъде. Само не ми харесват дългите интервюта по телефона в сутрешното предаване. Обичам радиото и колегите редовно ме подиграват заради това.
Jul 14 2012, 21:41