specter
Кола + Кафе посред нощ FTW !!!
lemondrop
тук мирише на пресни палачинки и кафе. черно. <3
razloginfo
Деца, от Якоруда, откраднаха лека кола и катастрофираха с нея
http://razloginfo.com/news.php?extend.4168
pacopetkov
-Тате, тате я виж какъв корвет! -Корвет, корвет ,ма я виж каква кола кара!
gogata2427
за пореден път съм ужасен,стресиран и ядосан от качествата на жените шофьори..
siegheil
Препоръчайте игра за компютър с коли(виждал съм такава игра ,но не и знам името) игра,в която примерно си купуваш дадена кола примерно само купе и я сглобяваш
belushka20
Въпрос на деня : От какво зависиш ?
_e7
1988 Fiero Formula е колата!
_e7
Зависи ли разходът от цвета на колата?
аз винаги мога да пия кола.. виж кафе не обичам
Nov 11 2011, 01:26То и аз, но когато се налага да чета по цяла нощ комбинацията е желязна, ако имах и шоколад щях да съм нинджа
Nov 11 2011, 01:32