mitternacht
Теско- огромен супермаркет. Ама огромен. Две редици- само минерална вода. Газирана, негазирана, 1000 марки, с различни вещества, различни по гъзария имена...
samsara3nirvana
Тая вечер ще подкарам на баща ми колата и ще я забия в някоя ограда... От снощи се каня! Аххххххххх :@
theheaven
Време е за кафе и шоколад.
disappointed
Ям шоколад с въздух на една пейка пред блок, в който хората са глухи, но продължават да си крещят.
aviatrix
Никола Сивков now works at DotFinity as Big Creative Cheese.
disappointed
Закопчавам колана си на най-вътрешната дупка.
_e7
Oh snap, ще тренирам, баня, мляко със шоколад и ще легна да спя. Утре рано сутринта ще се кача към хижата, тичайки. Рано, мноо рано, към 5 часа ще се кача,майна
изброява коя му харесва и защо, аз съм- WTF... то е само вода бе...
Aug 04 2011, 09:13остави водата.. разкажи за шоколадовите бонбони
Aug 04 2011, 09:38ym... т'ва е тъпото, че тоя магазин е малко далеко. Ама като отида там и като гледам искам да купя ВСИЧКОООО смята- ВСИЧКО... да, ама няма как да се мъкне, пък
Aug 04 2011, 09:42*смятай ...пък и си е пари. Другото тъпо е, че като не се наспивам и не мога да ям по много. Ама... човеко... баси :Д
Aug 04 2011, 09:43аз бях в един огромен супермаркет в Тенерифе и ме учуди, че може да има 100 вида мин вода, а няма почти никакви шоколадови бонбони
Aug 04 2011, 11:09