gg04
Това да имаш стара кола си е ебати мъката. Утре трябва да ходя да правя рекламация на амортисьорите, които не изкараха и половин година.
antubis
Реших да потуша стреса, че колегите са изяли бонбоните, с малко уиски в колата ми ... шшт - тихо!
kypidoncheto
Значи бяхме в някаква къща, беше малка и бяхме аз, Гага, Никола Формичети и още някой, но не помня кой.
BurnX
Капитанът на Арсенал Сеск Фабрегас наистина имаше много късмет при автомобилната катастрофа вчера в Лондон. Испанският полузащитник имаше сблъсък с колата си на
http://www.izvestni.info/2011/04/blog-post_6143.html
kimmie
Точно когато откриеш смисъла на живота..те взимат ,че го сменят
mitternacht
КАРАМЕЕЕЛЛЛ КУУУУУУКИИИ!!!!!
ditadita3
Министърът на транспорта, информационните технологии и съобщенията Александър Цветков и кметът на Габрово Николай Сираков ще пуснат в употреба първото пощенско-
http://bgbezgranici.com/novini-balgariya/kakvo-novo-v-stranata/1286-m...rovo
би трябвало всичко да е перфектно , ама не е (:
Apr 09 2011, 21:08IE 9, тества ли или не си с windows
Apr 09 2011, 21:55добре де, тъп въпрос...сега видях шота
Apr 09 2011, 21:56windows-a ми е толкова мармалад от последното му пускане, че ме е страх да го пусна още 1 път и мързел да го преинсталирам
#ubuntu ми дава всичко, което ми..
Apr 09 2011, 21:57..трябва, но най-вероятно под IE ще работи...
Apr 09 2011, 21:57