LiliyaDianova
"чувствам се като кола след автомивка"
axel
2в1 - Кола с котешки косми...
Nona
Колата събирала само 5 човека, представи си! За какво да го викам като вече сме 5? Ами, ходете си и без мен, бе! Умници... :@
joronedelchev
Ягоди в шоколад - нов десерт в "Хепи", върви чудесно с "Ролан Гарос"