Anellya
Така или иначе ще имат и други трипове през лятото. Времето тепърва ще става по-топло така че все на някой ще сколасам да отида.
eyankulov
Уиски + натурален шоколад за мезе = невероятна комбинация
antubis
Отивам за малко шоколад и ще почна да чета ...
dragon1991
това да дадеш 2:90лв за кола в кутийка в кафе си е чист обир
pesho
Над Пловдив грее слънце, няма и следа от вулканичен облак. Може ли вече да си измия колата?