@bobi2801 аз затова питам, по принцип съм говорил в колата да е едно момиче, Йоана, беше от моя випуск, и съм ви предвидил и вас ако не ходите с вашта кола
@DMedia да, днес и аз го гледах по някое време, но не знам дали е тази серия която аз гледах, когато правят някаква кола, карат се пък накрая изгоря и колата