hurmaqny
Четири литра кола се паркират пред мен.
sown
Главата ми трешти! На два Редбула, две кафета и една кола..мармалада е пълен тази сутрин ^^
semprom
Някой знае ли защо от едната тонколата се чува по силно от другата ? Ползвам Win7 :/
notexist
много мразя парното на колата. съсипва ме отвсякъде. тва първо бучи, второ ти блъска някво ... аааа. бля!
gogata2427
Малко надъхвация от СТАРАТА ШКОЛА!