alish
пък пък... вчера преди концерта на таря бях на лекции в нбу и беше мн забавно actually... само дето наистина ме помислиха за студентка 2ри курс.уот дъ...
patblansh
родена съм да пиша инструкции! който е измислил скрийншота....да е жив и здрав!
sandprince
почти привърших с тоя дизайн - остана да направя логото, стига клиента да си измисли името, и да направя една страничка. тва е.
alish
отново наследих дрехи.едното кака може да си е мислила че е блуза,но за мен през лятото ще е една широчка и достатъчно дълга рокля...и е червена!
sown
След поредната тренировка пак пред пц-то ^^ с мисли за ..какво да вечерям