eyankulov
еее човек! Тоз кфо си мисли? Каквото повикало, такова се обадило
Sham
Мислите в главата ми се надпреварват коя да е първа и не изчакват реда си,взимат си взаимно предимството- става задръстване !!!
Blaga
Който пее, зло не мисли. Хахаха! Вие за норвежки дет метъл чули ли сте?
Blaga
Преди да обещаеш, помисли, но щом вече си обещал - изпълнявай
venom
Отивам на покрива на блока да си събера мислите....