tedo92
@n3mo що бе? аз къде се вписвам в картинката с тези с гениалните мисли...??? о.О
Snooby
Знаете ли кое е едно от любимото ми нещо от Windows. Ето този красавец тук. Какво по дяволите са си мислили. Как може да направят такава глупост.
Rx-Ende
Мъча една бедна душица да мисли. Нека съжалява, че ми е писал сега.
_sunshine_
охх.. измислих го.. майната му на есето.. ще ям сладолед и ще гледам ТВ.. ако ми се опрааави случайно настроението може да драсна нещо...