Търсене на постове: #мисли

Бранимир Парашкевов
Morrowind
Погледнете тези две статийки и кажете какво мислите;) http://mbmarketing.fortumo.bg/?p=193 и http://mbmarketing.fortumo.bg/?p=206
Paulina
Paulina
@sentinel Не е трябвало да си мислиш, че се побъркваш. Трябвало е да викнеш.. трeвога.. да се махаме оттук :D
Цветелин Павлов
sentinel
Аз си помислих, че се побърквам с тия сирени... Чуваха са едни странни призрачни гласове и то докато бях на изпит.. Викам си "край - побърках се най-сетне!"
Георги Неделчев
joronedelchev
За следващите 7 хода Камски мислителят има около 13 минути, а нашият - около час.
Ruslan Trad
Sham
@sandprince харесават ми размислите
mudisoft
сега пък gmail си мисли, че съм робот
Ruslan Trad
Sham
@sandprince радвам се, че мислим едно, дано не сме малцинство.И все пак,какво е добър блогър...
patblansh
@h4ckY след 6 месеца е твърде вероятно да няма :( помисли си
Деян Улевинов
freak
@ZzZaPyr мислиш, че си cool, но в крайна сметка си оставаш същия цървуул ... Конса, бате, го е казал това ... не можеш го барнеш, камо ли да го докачиш с пръст
zlokote
@unleashed то на вас жена като ви говори,все си мислите ,че вряка.Млъквам тогава,да не те плаша повече.
Pоси
rosito94
@Soul4o много сам гадна налиии :D утре като те видя на живоо ще видиме как си....и не съм казала,че е без значение какво ...... внимавай знам какво си мислиш
Ивелин Георгиев
h4ckY
Работния ден е до 17:30, а аз още съм в офиса.... имам доста работа докато завърша това което съм почнал, а и колежката след малко мисли да си ходи...
Denis Zhekov
Snooby
И вие ли си мислите за същото... следобедно кафе :) ммм.. добре звучи а :)
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
@Snooby Тогава продължавай да ми говориш нещо за да избия тези мисли от главата си :)
Йордан
Qlamoff
@podmatrix кво мислиш за визитките бре?
Страница: 262 263 264 265 266

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата