joronedelchev
Бургас, хотел Приморец. Следваща спирка - Marti Park House, Приморско.
http://www.martiparkhouse.com/home.aspx
coolpuppy
Ми изморена съм много.. сега се прибирам от работа, а в 16'' пак отивам. I wanna rest.
R3sp3k7
Доста уморен, но трябва да продължа работа :/
spaceman90
'Българи заподозрени, че окрали кабели за 175000 евро в Белгия"..кви българи е,тва са си "чисти" цигани. Кради,Брате Роме,кради..после що няма ток по морето
wesip
Мъчи ви непрекъснато умора, събуждате се изморени, нямате желание за работа, вижте това - на мен лично много ми помогна...
http://wesip.blog.bg/lifestyle/2010/04/13/spirulina-dar-ot-...7619
antubis
Мозъка ми ври ... може би трябваше да спя след тренировката вместо да бачкам. И за какъв чеп реших, че ОК да не спя ... акъл море, глава шамандура!
FromTheInside
Имах големи очаквания за морето, но се получи доста тъпо..накрая всички се изпокараха и ме заебаха..
MvPvg
Върнах се от плажа и съм адски уморен и гладен. А как ми се спи...