pesho
Полудявам! Както си стоя изведнъш адски много ми замирисва на вафла Морени с бадеми...
Soul4o
Момичето с което съм се забил на морето ми е намерило скайпа !? ... и как става този номер !? :О
blacksnoopy
Потен и изморен съм. И няма вода да се изкъпя :@
miStalE
прибрах се от Несебър =) леле колко съм изморена :[
rups
@man0l Е то на морето духа сега
suny
май и тази вечер ще си стоя в къщи...ужасно уморена съм...беше дълъг ден, но утре вечер- PARTY!!!