kypidoncheto
егати аКаното време :С и ръцете ми замръзнаха, да :с
sandprince
@mkboooo htc tattoo с htc sense. Омръзна ми вече, а и май почва да бачка доста бавно
Rx-Ende
Омръзна ми да слушам за Джъстин Бийбър. Майната му на копелдачето, кво го величаят толкова?
bekyarov
хаха сори смених красивата гледка, че ми омръзна
sandprince
Толкова ми е омръзнало от тарикати вече че няам думи
jus7y
Оня ден беше 40 градуса сега сигурно е 20 .. цц как се променя времето навън ... отивам да се облека ... пфу замръзнах! ;p