Търсене на постове: #мръзна

kypidoncheto
егати аКаното време :С и ръцете ми замръзнаха, да :с
VivoPlaces
Малко по-подробно за "И ние бяхме там, и ние замръзнахме!" http://blog.vivo.bg/?p=21 :)
VivoPlaces
И ние се включихме във Freeze Flashmob-a, и ние замръзнахме! :) http://www.youtube.com/watch?v=NmBW9xh4C1g
Иван Савков
sandprince
@mkboooo htc tattoo с htc sense. Омръзна ми вече, а и май почва да бачка доста бавно
fransk Cognac
viktorkoichew
@disappointed fine 10x хахахха кфо стаа Вена ;p аз мръзна, мечтая за парно (и порно щот съм го спрял :[ ) и играя игри :D
____♂
spaceman90
прочетох 1 тема,омръзна ми да уча и си пуснах радио ,,Веселина” да ме разведри :D
Стефан Митев
Rx-Ende
Омръзна ми да слушам за Джъстин Бийбър. Майната му на копелдачето, кво го величаят толкова?
bekyarov
хаха сори смених красивата гледка, че ми омръзна
Иван Савков
sandprince
Толкова ми е омръзнало от тарикати вече че няам думи
Стоян Николов
amigo
@sandprince аз за риба бях измръзнах ... както бях по джапанки и шорти
Марияна Сърбинова
jus7y
Оня ден беше 40 градуса сега сигурно е 20 .. цц как се променя времето навън ... отивам да се облека ... пфу замръзнах! ;p
Георги Динков
gogata2427
от рано-рано съм с музиката,но и тя ми омръзна :D - Решението беше "Ловци на Митове" @miStalE
Иван Савков
sandprince
@Georgieff не знам, ся четох че е тая вечер...измръзнаха ми топките и космите по тях докато чаках да видя поне един метеорит...
Peter Nikolow
bgdn
@alex95 на мен ми омръзна. Искам вече Машината да работи за мен и да ме гледа като гладно куче. Не аз да работя за машината и да и угаждам на капризите...
Иван Савков
sandprince
Омръзна ми да ми се правят на интересни :) Хем не могат, хем се правят че разбират
Страница: 5 6 7 8 9

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата