Търсене на постове: #плача

Fluxy
belushka20
Най-добри приятели се виждат за първи път голи :D ПЛАЧА!
Peter Nikolow
bgdn
22:30 старт на брояча...
its not Eddie
_e7
нещо странно, което ми се случи снощи
its not Eddie
_e7
какъв е последният звук (или песен), което бихте искали да чуете, преди да станете глухи?
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
eddy
значи всички са много надъхани да дойдат да си лекуват зъбите, а когато трябва да дойдат - всевъзможни оправдания
cat like thief
schizophrenia
predizbornite klipove me karat da placha
шУс!
notexist
Не мога да си намеря линк за Лудогорец беее, дразня се. Мрън.
шУс!
notexist
А забравих да ви се оплача, че един приятел иска да ми купува вибратор за именния ми ден.
Fluxy
belushka20
Да честитим на @SaTaSi че вече е бракувана :) Да си жива и здрава и следващия път в който ще те поздравя, ще е за златната ;)
шУс!
notexist
Пък да ви се оплача, не иска да ми кара колата. Неговата не е в движение в момента и му давам мойта, а той "Не ща". Мрън, трябва с таксита да ходя в Моллла :D
Грозното Патенце
Ducky
Очертава се следващата седмица да е страшно емоционална. Не искам да плача, даже и от радост, а то няма да е само от радост... :D
-=*****=-
mitternacht
Защо не спите? Утре (днес) не сте ли на работа/даскало ? *въпрос на нощта*
шУс!
o.O.jpg notexist
Твааа.. фейса не е онлайн.
BE PREPARED!
coolpuppy
Днес открих една причина защо обичах дома си в Панагюрище. Там имах принтер и скенер. А сега трябва да ходя до някой тъп офис с тъпи служители.
Fluxy
belushka20
Тераската, чайчето, тренировката, слънцето ме пече, кучето до мен и Луис Армстронг звучи от лаптопа :)
Страница: 1 2 3 4 5

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата