FromTheInside
КОПЕЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ! Trivium на Sofia Rocks!!!!!!!
aftercollabz
тва убунту прави яко инсталация... вече 2 часа а съм на половината. сега ако се бъгне накрая ще запазя спокойствие и няма да хвърлям компа през терасата.
mudisoft
каете некфа игра дето дупи видеокарти (:
mudisoft
трудно ми е да реша на кво са играя. бтв май от цел свят само мене не ме кефи BF3
dandelion
Годишната ми здравна застраховка е 1300 евро.. чувствам се обрана...
mitternacht
Тъй и тъй ме пишат женкар, накрая ще ми писне и ще си намеря една23 кифлички и няма да ми е скучно. Мазни банички. Кроасанчета. Козуначки. Милинки. Мандаринки.
Misha_
Да живееш с 5 момчета, при това геймъри никак не е лесно ..
mitternacht
Angry birds е направена с простата цел да си обогатиш репертоара от използвани псувни.
И Heaven Shall Burn!!!
Apr 09 2012, 10:50@podmatrix, да и те, но аз лично ОБОЖАВАМ Trivium
Apr 09 2012, 10:56Честно казано само яки групи и много пари за билети. При положение, че на SR половината неща да ги слушам и няма еднодневни билети...
Apr 09 2012, 11:00и аз съм по същия начин, но си взех от билетите средни по цена. И мисля, че ще преживея този факт :/
Apr 09 2012, 11:21Аз не искам да преживея факта, че ако си купя ще съм дал пари за да гледам GnR... Не мога да ги трая
Apr 09 2012, 14:43