belushka20
Въпрос на деня : Какво ви води?
spaceman90
по принцип игри не играя,но The Elder Scrolls V: Skyrim...
specter
Ииии до края на деня в университета само програмиране ... me happy !
LoveCappuchino
аах от три дни я търся,най - накрая намерих този ремиксс ! не е ли по-як от оригинала,а ?
_e7
стийм през тия дни се ъпдейтва по-често отколкото играя игри
nemesys
В понеделник пак ще се ходи до Шопландия. Добре, че си взех бдж карта най-накрая.
blacksnoopy
Бая емоции и накрая за малко птп. Само надрана джанта на гоуфо
FromTheInside
Тахикардия. Писма. Щастие. Усмивка..и накрая аз умряла от някой инфаркт.
Harabeishio
And everybody say ПУТКИ ДА ИМА!
вятърът
Nov 12 2011, 01:57Плановете ме водят. Един изпълниш, нов създадеш.. и така до края.
Nov 12 2011, 02:21мечтите и пиромолива!
Nov 12 2011, 07:38Планове,цели,инат и по-рядко его.
Nov 12 2011, 09:39@Menian поздравен си с тази песен http://www.youtube.com/watch?v=hbnPkK76Ask&ob=av2e
Nov 12 2011, 14:12