RadialEx
И в Чернобил сега е пролет...тревата синее, птичките лаят...
mudisoft
доволен съм, че microsoft взеха скайп. дано се пооправи в близките години
ladyjoana
много си enjoy-нах мини срещичката =) благодаря ви хорица =) имах нужда от нещо различно.. извинявам се за кофти настроението ми.. обещавам да се реванширам =)
BurnX
В първия четвърт финален мач от Шампионската лига, футболистите на Манчестър Юнайтед като гост на Челси спечелиха с 1:0.Днес по програма е реванш мача, след кой
http://www.izvestni.info/2011/04/blog-post_1424.html
Domsdey
Още някой няма ли да пише за снега?..
Psychopath
Някой ако ми намери снимка на трима рапъри, които пушат трева, ще съм му адски благодарен.Много е важно да са трима !