alish
защо в главата ми звучи "кон ми трева пасе мамо а вода не пиииеее" ? -.-
LiliyaDianova
Искаше ми се да не бях почнала да го гледам. Досега май никога не съм ревала толкова на филм (даже и на "Титаник", който и 250 пъти да го гледам, все ще плача).
Semra
е няма такова реване на мини сериал !
jmel4e
Деси Добрева подлуди Кишинев... Поп звездата Ингрид, която беше член на журито на международния поп фестивал "Златни гласове" в Кишинев, връчи награда на Деси..
http://goodnews.bg/index/page/world/id/2153/Деси_Добрева_подлуди_Кишинев
ynyfri
тревата расте -забите ми падат